0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Веслање Кошула. Ретро Стил На Т-Маица За Rower

Веслање Кошула. Ретро Стил На Т-Маица За Rower

DEN 431.76
Това е достапна

Износот

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Веслање Т-Маица.Одличен подарок идеја за некој кој сака прошетки трки.Со жетви, ретро тематските дизајн кој е донесена инспирација од 60-тите и 70-тите мода, оваа tee ќе остане стилски за многу години да дојде.Ако ви се допаѓа оваа веслање, т-маица, кликнете на името на брендот "Пакет Удар" за да видите повеќе објекти со сличен стил на дизајн.Имаме голем избор на ретро и гроздобер дизајни, па секој може да најде нешто што ги претставува нив и работите што тие ги сакаат.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Ако ви се допаѓа оваа веслање т-маица ве молиме кликнете на името на брендот "Пакет Удар" за да видите повеќе објекти со сличен стил на дизајн.Ние се направи многу лажат специфични ретро и гроздобер тематските дизајни, па секој може да најдете нешто за што навистина претставува нив како поединец, на работи кои тие ги сакаат и работи што се горди на во животот.

За стоката

Слична стока во категоријата