0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Најк момчиња Долг Ракав Маскирани T-shirt

Најк момчиња Долг Ракав Маскирани T-shirt

DEN 693.60
Това е достапна

Износот

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Т-маица со прикачен худ и долги ракави.Сува fit технологија помага да се задржи сте суви и удобно.Мека вафли поврзана ткаенина.Ознака помалку дизајн за удобност.Swoosh графички во градите.

За стоката

Слична стока во категоријата