0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Конектори (5pcs/Pack) 10G CAT6A SFTP Мрежа RJ45 Печ Кабелот Заштитените LSOH Ethernet Мачка 6A Snagless Печ Доведе Кабел 0.25/0.5/1/2/3/5/10M - (Кабел Должина: 10m, Боја: Сина х5)

Конектори (5pcs/Pack) 10G CAT6A SFTP Мрежа RJ45 Печ Кабелот Заштитените LSOH Ethernet Мачка 6A Snagless Печ Доведе

DEN 1356.00
Това е достапна

Износот

Кабел должина : 10m, Боја : Сина х5. Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : Ro HS.Пакет : Yes.Објектот специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : Кабел Adapter Certification : Ro HSPackage : Yes Products статус : STOCKModel број : LW-CA6 A-XXX/XXCategory : Мачка 6 A 10 GBit 500 MHz Conductor : Заробени Бакар AWG26/7 Connector : RJ45 8 P8 C Модуларен Plug Contacts : Phosphor Broze 3u Злато-plated Screen : Секој пар е прикажан од страна на АЛ-Фолија Mylar Shield : Вкупно заштитени од страна на АЛ-Mg braid Cable јакна : LSOH/LSZHCable надворешниот кол. : 6.2+/-0.3 mm Cable должина : 0.25/0.5 M/1 M/2М/3М/5 M/10 MCable боја : Сина / Црвено / Бело / Black.

За стоката

Слична стока во категоријата