0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
125 Бела Мачка 8 Кабел S/FTP 2000 MHz Заштитените 40Gbps Ethernet LSZH Мачка 8 RJ45 Конектори

125 Бела Мачка 8 Кабел S/FTP 2000 MHz Заштитените 40Gbps Ethernet LSZH Мачка 8 RJ45 Конектори

DEN 407.76
Това е достапна

Износот

We Cable Мачка 8 кабел - 125 Ft.Прекинат со заштитените Мачка 8 RJ45 конектори.Халоген слободни пламен retardant LSZH јакна.Боја : Бела.Тестирани во 2000 MHz.Мачка 8 бакар двојно заштитените заробени кабел наменета за висок податоци стапки и затворен инсталации.Халоген слободни пламен retardant LSZH јакна.Четири поединечно извртени парови со вкупна плетенка shield. 2000 MHz S/FTP 22 AWG Боја - Бела.

За стоката

Слична стока во категоријата