0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ACCL 1000ft Cat6 UTP Етернет Кабел, Заробени, Pullbox, Сива, 1pk

ACCL 1000ft Cat6 UTP Етернет Кабел, Заробени, Pullbox, Сива, 1pk

DEN 760.80
Това е достапна

Износот

Cat6 Кабел се користи во мрежата на апликации и се дизајнирани специјално за Gigabit Ethernet applications.Тие се изврши на висок трансфер на податоци стапки, и да работат со БАНКОМАТ и gigabit брзина на производите.Овој кабел е сива UTP (Unshielded Извртени Пар) цврст кабел.Индивидуалните проводници се AWG 24 (Американски жица колосек) солидна чист бакар.Чист бакар проводници обезбеди најдобар сигнал е можно.Cat6 кабел вклучува spline да помогне да се осигури поделба помеѓу парови кои граници крстот разговор.Нашите Cat6 Етернет кабел надминува ОВЖС/минлив исхемичен напад-568-C стандард.Нашата сива најголемиот дел 1000ft заробени Cat6 Етернет кабел доаѓа во еден лесен за користење повлече кутија и е идеален за лице бара да се направи на различни patch кабли преку поголем работа или за еден бараат да бидат подготвени да се справи со неочекувани ситуации на мрежна инфраструктура.

За стоката

Слична стока во категоријата