0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
trueCABLE Cat6 Отворено W/Messenger, Заштитени FTP, 500ft, УВ, Антенски, CMX, Црна, 23AWG Солидна Голи Бакар, 550MHz, ETL Наведени, најголемиот Дел Етернет Кабел

trueCABLE Cat6 Отворено W/Messenger, Заштитени FTP, 500ft, УВ, Антенски, CMX, Црна, 23AWG Солидна Голи Бакар, 550MHz,

DEN 4223.76
Това е достапна

Износот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МРЕЖЕН КАБЕЛ.Нашата надворешна мачка 6 lan кабел е 23 AWG со 4 пара (8 проводници).Целокупната алуминиум (AL) фолија shield помага да се елиминира крст-зборува и го спречува електромагнетни пречки (EMI).Погоден за 1 и 5 Gigabit брзина до 328 стапки и 10 Gigabit брзина до 165ft во зависност од инсталацијата на животната средина.Пропусниот опсег тестирани до 550 MHz.Поддржува Рое, Рое+, и Рое++ (IEEE 802.3 af/на/bt) до 60 W и 300 V ВАШИНГТОН.КАВГА БЕЗ ПАКУВАЊЕ. 500 стапки (152 метри) на нашите true CABLE производот е спакуван во метежот слободни, лесно се повлече ролна/гајтанот па вие не мора да се грижите за добивање зад при вашата следна работа.СОЛИДНА ГОЛИ БАКАР ПРОВОДНИЦИ.Чисто голи бакар произведува посилен сигнал заедно со подобро спроводливост и флексибилност во споредба со бакар облечени алуминиум (ЦЦА).ЗА УПОТРЕБА НА ОТВОРЕНО.Вграден челик гласник овој кабел го прави идеален за антенски апликации.УВ отпорни јакна дизајнирани да издржат сончева светлина, снег и мраз.Солиден и трајни производи за големата отворено.Не е оценет за директно закопани. ✓ ЗАВЕРЕНА од true CABLE.Нашите податоци кабли биле тестирани со Fluke DSX-8000 Versiv Cable Analyzer и се во согласност со ANSI/минлив исхемичен напад 568.2-D стандарди, Ro HS-3 во согласност, и c ETLus уверение.Поддржани од страна на нашите ЗАСЕКОГАШ ГАРАНЦИЈА. 1 Gigabit до 328ft. 10-Gigabit Ethernet до 165ft во зависност од инсталацијата на животната средина. 550 MHz Опсег.Поддржува Рое, Рое+ и Рое++ до 60 W и 300 V ВАШИНГТОН.

За стоката

Слична стока во категоријата