0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Monoprice Cat5e Ethernet најголемиот Дел Кабел - 1000 Метри - Сива | Network и Интернет Кабелот Солидна, 350Mhz, ЦМР, Стој Оценет, Чисто Голи Бакарна Жица, 24AWG, Без Лого

Monoprice Cat5e Ethernet најголемиот Дел Кабел - 1000 Метри - Сива | Network и Интернет Кабелот Солидна, 350Mhz,

DEN 4017.84
Това е достапна

Износот

Купи со Доверба : Со Monoprice е Доживотна Гаранција на сите Кабли, можете да остатокот увери, ние стоиме зад нашите производи и нашите клиенти. 24 AWG цврста, чиста голи бакар проводници. 350 MHz проток / ЦМР (Столб) огнот за безбедност оценка.Unshielded Извртени Пар (UTP) Категорија 5e Етернет кабел.Квалитетот на Фер Цена : Monoprice е солиден дизајн и ригидна контрола на квалитет стандарди се испорача висококвалитетни производи на фер цени.Monoprice Ethernet кабли се направени од 100% чист гол бакарна жица, што е спротивно на бакар облечени алуминиум (ЦЦА) жица, и затоа се целосно во согласност со УЛ Код 444 и Национални Електрични Код за минлив исхемичен напад-568-В. 2 оган и стандарди за безбедност, кои бараат чисто голи бакарна жица во комуникациски кабли.

За стоката

Слична стока во категоријата