0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Monoprice Cat5e Ethernet најголемиот Дел Кабел - 1000 Метри - Зелена | Network и Интернет Кабелот Солидна, 350Mhz, ЦМР, Стој Оценет, Чисто Голи Бакарна Жица, 24AWG, Без Лого

Monoprice Cat5e Ethernet најголемиот Дел Кабел - 1000 Метри - Зелена | Network и Интернет Кабелот Солидна, 350Mhz,

DEN 3055.92
Това е достапна

Износот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Купи со Доверба : Со Monoprice е Доживотна Гаранција на сите Кабли, можете да остатокот увери, ние стоиме зад нашите производи и нашите клиенти. 24 AWG цврста, чиста голи бакар проводници. 350 MHz проток / ЦМР (Столб) огнот за безбедност оценка.Unshielded Извртени Пар (UTP) Категорија 5e Етернет кабел.Квалитетот на Фер Цена : Monoprice е солиден дизајн и ригидна контрола на квалитет стандарди се испорача висококвалитетни производи на фер цени.Избегне вишокот на Етернет кабел милување со изградба на свој кабли до точната должина е потребно користење на овој Дел Ethernet Бакар Кабелот од Monoprice!.

За стоката

Слична стока во категоријата