0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CAT6 Plenum Комерцијални Оценет LAN Мрежата Кабел Голи Цврст Меч Проводници Ниска Чад CMP ПВЦ Јакна Сплотени-Пар 4 Пар во UTP 23AWG 350MHz Тестирани Gigabit Ethernet УЛ ETL CMP (1000ft, Сина)

CAT6 Plenum Комерцијални Оценет LAN Мрежата Кабел Голи Цврст Меч Проводници Ниска Чад CMP ПВЦ Јакна Сплотени-Пар

DEN 4320.00
Това е достапна

Износот

КАБЕЛ СПЕЦИФИКАЦИИ – 1000ft CAT6, Ниска Чад Сина ПВЦ Јакна, 23 AWG, Цврст Меч UTP, 350 MHz Оценет, CMP Plenum Оценет, УЛ ETL Оценет.ЦВРСТ МЕЧ ПРОВОДНИЦИ – Цврсти голи бакар core проводници гаранција посилни сигнали и подобро спроводливост и флексибилност.PLENUM ОТЦЕНЕТИ - CMP Plenum оценет кабли се сојузниот комерцијална зграда барање со цел да се кандидира кабли преку plenum простори на згради.Овие кабли се jacketed со оган-отпорни, без чад, не-токсични ПВЦ.УНИВЕРЗАЛНА ПРИМЕНА – Cat6 мрежни кабли се обезбеди универзален конекции за Локална Мрежа (LAN) компоненти - КОМПЈУТЕР, лап-топ компјутери, компјутерски сервери, принтери, се префрлат кутии, рутери, модеми, мултимедијални, Глас Кола, Voice over IP (Vo IP), Power over Ethernet (Рое).Ве молиме погледнете сите достапни кабли преку PHAT САТЕЛИТСКИ МЕЃУНА.Информација за производот : 1000 метри, Ниска Чад Сина ПВЦ Jacket Category 6, CAT6 Ethernet Интернет Кабел 24 AWGSolid Голи Бакар Conductors4 Пар Изолација Материјал : FEP Fluorinated Етилен Propylene Outer Јакна Материјал : Ниска Чад Polyvinyl Chloride350 MHz Rated Applicable во Plenum животната средина простори CMPUL ETL CMP Комерцијални Оценет.

За стоката

Слична стока во категоријата