0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Monoprice 12757 1000 ft. Cat5e Голи Кабел Бакар Ethernet Cable44; Сина

Monoprice 12757 1000 ft. Cat5e Голи Кабел Бакар Ethernet Cable44; Сина

DEN 3269.04
Това е достапна

Износот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Купи со доверба : со Monoprice Доживотна Гаранција на сите кабли, можете да остатокот увери, ние стоиме зад нашите производи и нашите клиенти. 24 AWG цврста, чиста голи бакар проводници.Цмр (Столб) огнот за безбедност оценка. 350 MHz пропусен опсег. 1000 нога се тркалаат.Monoprice Ethernet кабли се направени од 100% чист гол бакарна жица, што е спротивно на бакар облечени алуминиум (ЦЦА) жица, и затоа се целосно во согласност со УЛ Код 444 и национални Електрични Код за минлив исхемичен напад-568-В. 2 Оган и стандарди за безбедност.Избегне вишокот на Етернет кабел милување со изградба на свој кабли до точната должина е потребно користење на овој Дел Ethernet Бакар Кабелот од Monoprice!.

За стоката

Слична стока во категоријата