0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ACCL 1000ft UTP Cat5e Етернет Кабел, Заробени, Pullbox, Зелена, 1pk

ACCL 1000ft UTP Cat5e Етернет Кабел, Заробени, Pullbox, Зелена, 1pk

DEN 1524.00
Това е достапна

Износот

Овој кабел е зелена UTP (Unshielded Извртени Пар) заробени кабел.Индивидуалните проводници се AWG 24 (Американски жица колосек) заробени чист бакар.Чист бакар проводници обезбеди најдобар сигнал е можно.Нашите Cat5e Етернет кабел надминува ОВЖС/минлив исхемичен напад-568-C стандард.Нашите најголемиот дел 1000 нога заробени Cat5e Етернет кабел доаѓа во еден лесен за користење повлече кутија и е идеален за лице бара да се направи на различни patch кабли преку поголем работа или за еден бараат да бидат подготвени да се справи со неочекувани ситуации на мрежна инфраструктура.

За стоката

Слична стока во категоријата