0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WWFF Лустерот Дневна Соба Осветлување Спалната соба Ресторан Срна Фарови Нордиските посмодерна Минималистички Светлина Луксузни Лустерот Бакар Осветлување

WWFF Лустерот Дневна Соба Осветлување Спалната соба Ресторан Срна Фарови Нордиските посмодерна Минималистички Светлина

DEN 494.40
Това е достапна

Износот

Извор на светлина тип : led светло, префрлете тип : копчето тип, прилагодлива висина : 1 (м).Сенка материјал : стакло, големина : 950 (mm), главното поле на примена : за дома.Стил : светло луксуз, модерен минимализам, Нордиските, , стил.Применливи места : студија, трпезарија, спална соба, магацин, дневна соба, ходник, изложбена сала, хотел соба, вила.Светлина тело материјал : бакар, зрачењето област : 15m2-30m2, број на извори на светло : 8, светла боја : светло луксузни бакар тип -8 глава,.Извор на светлина тип : led светло, префрлете тип : копчето тип, прилагодлива висина : 1 (м)Сенка материјал : стакло, големина : 950 (mm), главното поле на примена : home Style : светло луксуз, модерен минимализам, Нордиските, , style Applicable места : студија, трпезарија, спална соба, магацин, дневна соба, ходник, изложбена сала, хотел соба, villa Light тело материјал : бакар, зрачењето област : 15m2-30m2, број на извори на светло : 8, светла боја : светлината луксузни бакар тип -8 глава,.

За стоката

Слична стока во категоријата