0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Долината хадсон Осветлување 985-PN-WS Дејтонскиот - Пет Светлина Лустерот - 25 Инчи, Широк од 20.5 Инчи Висок, Полиран Никел Заврши

Долината хадсон Осветлување 985-PN-WS Дејтонскиот - Пет Светлина Лустерот - 25 Инчи, Широк од 20.5 Инчи Висок,

DEN 1200.00
Това е достапна

Износот

Дејтонскиот е силна рацете држете кристално мазна колони, за сигурни гламур.На лустерот е кристално teardrop покажува материјал е беспрекорен убавина.Мека текстура нијанси салда сјај стакло со метал.Потребно 5 x 60-вати E12 Candelabra база Блескаво светилки (не се вклучени) - УЛ сертифицирана во согласност со национално признати производ стандарди за безбедност.Вклучува Крошна Мерки како 6"Дијаметар.Вклучува 54in на Синџир.Двојно Клип Сенка Прилог.Дејтонскиот е силна рацете држете кристално мазна колони, за изгледот на сигурни гламур.На лустерот е централна просторија teardrop се изложуваат материјал е беспрекорен убавина.Тивко текстура прилагодени нијанси биланс на сјај на Дејтонскиот е стакло и метал.

За стоката

Слична стока во категоријата