0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WWFF Европската Свеќа Природна Бела Jade Лустерот Луксузни Златна LED Таванот Светилка Топла Светлина E14 10 Дома Дневна Соба Хотел Вила 90 90 59cm

WWFF Европската Свеќа Природна Бела Jade Лустерот Луксузни Златна LED Таванот Светилка Топла Светлина E14 10 Дома

DEN 976.80
Това е достапна

Износот

Големина : 90cm * 90cm * 59cm.Виси синџир : 50cm, прилагодлива должина.Материјал : цинк, алуминиум, природен бела jade.Извор на светлина : E14 * 10. Апликацијата област : 20-25 квадратни метри.Применливи места : вили, хотели, ресторани, дневни соби, спални соби, јадење соби, студија соби.За вашата безбедност, ве молам, инсталирајте под водство на еден електричар.Самиот производ не содржи сијалица, но ние ќе се обезбеди тоа како подарок, или можете да го замените со повеќе погодна сијалица.Ако ви треба за да купите повеќе од 10 на овој производ, ве молиме контактирајте со нас, ќе има попуст цените се тука.Вашето задоволство е наша најголема извршување.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата