0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JYDQM Злато Кристал Лустерот Светилка Дома Декорација Осветлување Сјај Cristal Виси Лустери Бар Светлина

JYDQM Злато Кристал Лустерот Светилка Дома Декорација Осветлување Сјај Cristal Виси Лустери Бар Светлина

DEN 1293.60
Това е достапна

Износот

Тип на прекинувач : Knob switch.Напон : 110-240 V.Крај : железо.Предмет Тип : Лустери.Тело Материјал : КРИСТАЛ.Тип на прекинувач : Knob switch Voltage : 110-240 VFinish : iron Item Тип : Chandeliers Body Материјал : CRYSTALLight Извор : LED Bulbs Shade на Ветер : Намали : L100*H50cm, со 1 метар прилагодливи висат wirelampbody боја : goldmaterial : метал+ crystal Application : дома, продавница , ресторан , бар , hotel Because без треперење и извор на светлина стабилност, таванот е во голема мера се погодни за вашата дневна соба, кујна, спална соба, канцеларија, студија, итн.и нуди модерен и пријатна атмосфера.

За стоката

Слична стока во категоријата