0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AXILIXI Модерна Кристалните Лустери 3 Слоја Црна и Златна Pendant Светлина Тела 16 Круг Флеш Планината Лустери Таванот Осветлување Dimmable за Дневна Соба и трпезарија Foyer Спал

AXILIXI Модерна Кристалните Лустери 3 Слоја Црна и Златна Pendant Светлина Тела 16 Круг Флеш Планината Лустери

DEN 3359.76
Това е достапна

Износот

Сите материјали кои се користат за оваа таванот лустерот се избрани и hig квалитет, тоа ќе не е лесно да ' рѓа, и лесно да се чисти.5" и H13" со прилагодлив синџир, таа може да се прилагоди за да максимална 35.【ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН 】 - -Оваа црна и златна кристал лустерот е дизајниран во 5-Групи на кристали со мат црна и роуз злато ментална рамка, додава повеќе луксузни елементи на почетниот декор, и повеќе зачудувачки ефект, Идеален за трпезарија, дневна соба, спална соба, foyer, ходникот, тремот, хотел итн. 【ДИМЕНЗИЈА 】- Овој круг лустерот е W 15.Секој од кристали на лустерот светлосни тела со мулти-аглеста се намали, тие може да се одразува на светлата во многу зачудувачки. 【DIMMABLE можете да креирате различни амбиент со различно ниво на осветленост; за светилки барање, ќе треба 5 на E12 врз основа светилки, max 40-watt(Не се Вклучени); водена енергија, заштеда на енергија, халоген или било какви видови на светилки; со изборот на различна боја температура да се прилагодува на вашата дома декор.Оваа 3 Слоја Кристал Лустерот е дизајниран во многу луксузни тркалезна форма, црна и роуз злато метална рамка во комбинација заедно ви дава гроздобер изглед, и се носи назад до 90-тите години, полн 3 слоја на k9 кристали со мулти-аглеста намали, многу пенливи и зачудувачки, не е важно кога ќе го вклучите светлото или исклучите светлото, тоа исто така може да додадете малку луксуз на вашиот home The црна кристал лустерот е светлината прилагодливи, ако е потребно функција, форма 5% до 100% , што треба да се користи, и со тоа ги ДОВЕДЕ Dimmable Светилки и Dimmer Ѕиден Прекинувач заедно(НЕ Inluded),Можете да изберете различна боја температура за да одговара со вашата домашна оркестарот, топло (жолт) светлина може да ви донесе пријатно и топло чувство, кул бело светло ќе ти дава многу светла и прекрасен изглед. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】- -на Овој кристал таванот pendant светлина користи високо квалитетен K9 кристали, секој од кристал бар со muti-агли се намали, го прави целиот таванот светлина повеќе зачудувачки и пенливи, не е важно кога ќе го вклучите светлото или исклучување на светлина; висок квалитетот на рачно изработени ментална рамка може да бидете сигурни дека изградбата на светлината потрајни и анти- ' рѓа, тоа е многу лесно да се чисти.

За стоката

Слична стока во категоријата