0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Panduit PNF10-8LF-2K

Panduit PNF10-8LF-2K

DEN 22811.28
Това е достапна

Износот

Тип На Производ : Електронска Компонента Терминал.Пакет Количина : 1. Пакет Димензии : 3.0" (L) x 4.0" (W) x 3.0" (H).Земја На Потекло : Кина.Panduit P2-10 R-X Прстен Терминал, Големи Жица, Не-Изолирани, 2 AWG Жица Опсег, #10 Студ Големина 0. 06" Берза Дебелина, 0. 68" Терминал Ширина, 1. 46" Терминал Должина, 0. 2" Центар Дупка со Дијаметар од (Пакет 10).Panduit е глобален лидер во сигурен жица престанок решенија.Тоа значи лесна идентификација, брза инсталација, и оптимална спроводливост да се сретнат со широк спектар на електрични апликации.Panduit Терминали се дизајнирани и произведени за брзо собранието, и сигурен перформанси.Panduit обезбедува широка линија на инструментално специјално дизајниран за да обезбеди оптимални перформанси.Како што побарувачката за лабава парче терминали се зголемува, станува се од суштинско значење за да се обезбеди целосен систем за престанок производи.

За стоката

Слична стока во категоријата