0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Американската Бебе Компанија Врховниот Природен Памук Џерси Поврзана Опремени Креветчето Лист за Стандард Креветчето и Деца Душеци, Сива, Мека Дише, за Момчиња и Д

Американската Бебе Компанија Врховниот Природен Памук Џерси Поврзана Опремени Креветчето Лист за Стандард

DEN 236.64
Това е достапна

Износот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук Џерси.Мерки 28 инчи x 52 инчи x 9 инчи.МЕКА.Нашиот судија, на Врховниот Џерси креветчето листови им понуди топол, tee кошула како се чувствуваат за покажана исклучителна удобност.ИЗБОРОТ.Достапни во различни бои за да одговара на било какви стил.КВАЛИТЕТОТ.Сит се вклопуваат со 9 инчи длабоки џебови и еластична трим да се вклопи удобно околу креветчето душек (6 инчи дебела стандард креветчето душек).Грижа Инструкции : Машина за миење со ладна како бои.Благ детергент.Нежно циклус.Не кајгана.Собори сува ниска.Оваа ултра мека 100% памук премиум џерси сплетам на состојба обезбедува подолготрајни носат и е достапен во различни цврсти бои.Одговара на стандард 28" со 52" креветчето и деца кревет душек.Нашите листови се формира опремени со 9" длабоки џебови и еластична сите околу себе да го задржи листот сит, непречено и безбедно.Овие супер мека и пријатна листови се машина за миење со ладна нежно циклус , собори сува ниска за најдобри results.By Американската Бебе Компанија.

За стоката

Слична стока во категоријата