0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Цел ЖИВОТ НАКИТ 9mm Мајами Спречување на Кубанската Линк Синџир Хривнија 24k Вистински Злато Позлатен

Цел ЖИВОТ НАКИТ 9mm Мајами Спречување на Кубанската Линк Синџир Хривнија 24k Вистински Злато Позлатен

DEN 984.00
Това е достапна

Износот

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ????Го носат овој ЗЛАТНА врвка за околу НАРАКВИЦА со доверба, како што не дури и вашиот jeweler ќе знаете ова не е солидна злато; И ние нема да кажам, ако ти не (цитат намигнување).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Произведено во САД.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ???? "Цел живот Накит е СЛЕДНАТА НАЈДОБРА РАБОТА е ДА се СОЛИДНА ЗЛАТО," еден од нашите клиенти, рече неодамна, Вие може да добиете десет наш за секое парче на 14k или 18k ќе ги купите; Не заборавајте да го добие појавување 9mm Кубанската Линк Ѓердан; Ќе заштедите 10% секој, ако купите и двете во исто време. ????Произведено ВО САД од 1987 година од страна на мал семеен се кандидира бизнис; Доаѓа во црно кадифе торбичка за лесно давање на подарок; ТЕШКИ (не шупливи внатре) и издржливи.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние се применуваат 20 микро инчи да јадро направени од полу-скапоцени метали, со цел да се подобри отпорноста на tarnishing и изгледаат и се чувствуваат на цврсти злато.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ????СЛОБОДЕН ЖИВОТ ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА; животниот Век Накит е повеќе од само накит - тоа е нашата определба за вас за цел живот; било да е тоа од 30 дена, една година или од една деценија - ќе добиете нова нараквица од нас ако некогаш било кој од нашите шарм пауза, бледнеат, или едноставно не живеат до вашиот највисоките очекувања бесплатно; Само не заборавајте да се регистрирате вашето купување(s) на нашата веб страница.Во тенџере метал јадро е обично направени од никел или челик кои имаат тенденција да предизвикаат алергиски реакции кај луѓето.За една работа, ние го прават нашите накит тука во сад.За друг, нашиот накит е направен со комерцијален формула позната само на нашата високо квалификувани занаетчии.

За стоката

Слична стока во категоријата