0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Дејвид Dahl Autographed Игра се Користи Луисвил Slugger Лилјак W/ДОКАЗ, Слика на Дејвид Потпишување За Нас, Колорадо карпестите планини, со Врвен Изглед

Дејвид Dahl Autographed Игра се Користи Луисвил Slugger Лилјак W/ДОКАЗ, Слика на Дејвид Потпишување За Нас, Колорадо

DEN 2879.76
Това е достапна

Износот

Слика на Дејвид Потпишување За Нас.Слика на Дејвид Потпишување За Нас Е Сопственост на Authentic_Memorabilia Само. 100% Автентични Autograph.Сертификат за Автентичноста Од Authentic_Memorabilia Со Купување.Дејвид Dahl Потпишан Луисвил Slugger Лилјак W/ДОКАЗ.Ова е Луисвил Slugger Лилјак autographed од страна на Дејвид Dahl.Овој лилјак беше потпишан во сребрена боја пенкало.Овој лилјак е игра се користи од страна на непознат малолетник лига играч.Овој лилјак има мала пукнатина во тоа.Оваа ставка ќе дојде со Сертификат за Автентичност (на нашиот сопствен дизајн), како и фотографија на спортист/славна личност потпишување за нас.Сликата на спортист/славна личност потпишување се во сопственост на Authentic_Memorabilia само.Сите на нашите предмети се добиени во лице и се 100% автентични.

За стоката

Слична стока во категоријата