0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Војводата Топ Стандард Прашање Лосион за Лице за Мажи, 2 унца/Unscented, Paraben-Free

Војводата Топ Стандард Прашање Лосион за Лице за Мажи, 2 унца/Unscented, Paraben-Free

DEN 1079.76
Това е достапна

Износот

Стандард Прашање Мажите е Лице Лосион 2 мл. - Патување Големина Unscented.Paraben-Free.Мажите е лице лосион е мирис-слободни тие се задржи едноставна и јасна.Ова лице лосион е формулиран за да се обезбеди инстант, долготрајна хидратација, додека намалување на вишокот на нафта и сјај.Оди на мазни и светлина-тежина без да остават мрсна остатоци.Мирис Слободни.За лице од светски шампион, ние ви препорачуваме да го користат уште еднаш наутро и еднаш во текот на ноќта. | Клучни Придобивки : Протеини-комплекс минерали за поправка дехидрирана кожа.Кајсија јадрото на семе adsorbs вишокот на масло за анти-отсјај, мат финиш.Антиоксиданси за да се rehydrate и борбата против заморот. | Дел од приходите бенефиции U. С Ветерани.Направен во U. S. A.

За стоката

Слична стока во категоријата