0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Хијалуронска Влага Млеко Јојоба Squalane Хијалуронска Киселина и Други Моќни Состојки Хидрат И Заклучување во Влага 2 fl мл/ 59.4 ml (2 fl мл) (2 fl мл)

Хијалуронска Влага Млеко Јојоба Squalane Хијалуронска Киселина и Други Моќни Состојки Хидрат И Заклучување во Влага

DEN 311.28
Това е достапна

Износот

Хијалуронска Влага Млеко е Хијалуронска Серум прекрстени со Светлина Навлажнувачки Лосион.Сите Бенефиции на нашите Хидратација Мед, но не мора да биде проследено со Moistuizer.Шеј Путер имитираат кожи сопствени липиди може да помогне во контрола на себум производство и има анти-воспалителни и анти oxidant propertieswas се користи од страна на Мајчин Американците за лекување на рани.Тоа е противалергиски, не-comodegenic и е прекрасен крем состојка.Хијалуронска Киселина - Концентриран Хијалуронска Киселина, Обезбедувајќи Multifold Хидратација Стратегија. γ-Polyglutamic Киселина , Натриум СПС , Уреа, Trehalose, и Млечна Киселина - Природни Навлажнувачки Состојки обезбеди краткорочни и долгорочни Хидратација Бенефиции> Кожен Амино Киселина Комплекс - Помага го Замени и Дополнување на кожи Амино Киселини.НЕМА ЛОШИ РАБОТИ и НЕ постои РИЗИК - Нема Parabens, Не Соја, Без Вештачки Бои и Мириси, Не Phthalates, Без Сулфати, Без Тестирање врз Животни, Направени во САД.Без Ризик, се врати неискористениот дел во рок од 60 дена за вашите пари назад.Големина : 2 Fl Мл.

За стоката

Слична стока во категоријата