0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OFXDD Гума Летаат Swatter, Долги Лета Swatter Пакет Контрола на Штетници, Летаат Swatter Тешки, Избрани Бои Убава (4 Парчиња)

OFXDD Гума Летаат Swatter, Долги Лета Swatter Пакет Контрола на Штетници, Летаат Swatter Тешки, Избрани Бои Убава

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

На тешки гума летаат swatter е направен од флексибилни и одговора да го убие брзо летаат молци, лета во вашиот дом и вашето workspace, дури и од далечина.Нашите гума летаат swatter направени од гума материјал и имаат едноставни што ги прави возможно за употреба летаат swatter за деца.Напаѓаат областа на нашиот гума летаат swatter : 10x10 см.Големина на долго се справи со големи летаат swatters : 40cm.Доаѓаат со долг домет се справи со & големи главата за екстра ефективноста Својата летаат swatter лесен за употреба, едноставна и ефикасна контрола на штетници решение за Идеални за чување во куќа, канцеларија, работилница, караван, се користи за кампување, BBQ е, и др.Нашата едноставна здрав летаат swatter направен од флексибилни и издржливи гума.

За стоката

Слична стока во категоријата