0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кујна Убавина Шиење Лента Caulk Лента Лента самолепливи Коноп Лента Водоотпорен Транспарентен ПВЦ Запечатување Лента за Кадата Кујнски Мијалник Шпорет на Гас Цвест

Кујна Убавина Шиење Лента Caulk Лента Лента самолепливи Коноп Лента Водоотпорен Транспарентен ПВЦ Запечатување

DEN 1828.80
Това е достапна

Износот

Користи- Убава цвест лента се користи за коноп на зглобовите на гас печки, тоне, басени, кади, агли, итн., за да се спречи дамки од масло или ѓубре од внесување, да се олесни на нашите чистење, и тоа е исто така многу погодни за маси или кабинети за да се заштитат членовите на семејството.Ваквите остри агли и рабови;.Лесен за употреба- На самолепливи дизајн може да биде директно во прилог на соодветната област, лесно исечените да било должината и здиплен во секој агол, како што е потребно за да се постигне помал;.Високо-квалитетни материјали - снимката е направена од високо квалитетни ПВЦ материјал, кој е водоотпорен, влага-доказ, трајни, и лесно да се откине кога не е во употреба, оставајќи никаква трага, а тоа се уште изгледа новиот;.Малку кујнски помошник- Нашата кујна е често на повеќето тешко место да, бидејќи мрсна fume за време на готвење е неизбежна.Кога мрсна fume влегува во пукнатини, тоа е тешко за нас да се тоа.Во тоа време, нашите лента е на место.Голема употреба, се држиме до јаз, може директно да се избегне влез на мрсна чад, да ги задржи на кујна и бања среди;.За нас- ви Благодарам за вашиот избор.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте го нашиот клиентите во време.Ние ќе ги реши вашите сомнежи во секое време.Се надевам дека може да имаат пријатен шопинг искуство, ви благодарам.Боја : Бела.

За стоката

Слична стока во категоријата