0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
EMSA Кликнете и Намалување на Држат Филм Машина, Бела и Зелена

EMSA Кликнете и Намалување на Држат Филм Машина, Бела и Зелена

DEN 863.76
Това е достапна

Износот

Едноставно се повлече од фолија или се држат-филм да бара должина, кликнете и ослободување на капакот, користете го сече парче за да се покријат вашата храна.Корисна големина.Простор за заштеда - лесно се вклопува во некоја фиока.Користат различни бои за различни производи.Се вклопува во ролни 30 cm долга.Содржина : 1 Emsa Кликнете & Cut диспензерот за фолија или од пластичен заврши, должина 33 см, боја : зелена/бела.ДОАЃА ДОМА и се чувствува добро и тоа е она на EMSA бренд е за сите.Без разлика дали дома, во градината или на пат : Ние сакаме да ве инспирира одново секој ден со иновативни производи, модерни бои, одлични дизајни, и многу најдобри функционалност.КЛИКНЕТЕ И да ги НАМАЛИ - производи се вклучат иновативен сепак едноставен механизам за сечење фолија и пластични заврши.На диспензерот кутии доаѓаат во различни бои и да ги чува лесно во кујна фиока.EMSA - посветена на водечките-edge бренд за квалитет за повеќе од 65 години.Одржливоста е во сржта на сè што прават и исто така ги дефинира целиот синџир на додадена вредност, почнувајќи со употребата на сурови материјали, за распоредување на енергетски ефикасни објекти за производство, на самиот силните контролите за квалитет.Повеќе од 400 вработени работат на EMSA секојдневно да се создаде еден свет полн со добри идеи произведени во Германија.И повеќе од 750 вработени од целиот свет донесе овие прекрасни идеи за потрошувачите.

За стоката

Слична стока во категоријата