0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FixtureDisplays® 50/50 Лемење 1 lb. Секој 03410-BLACKSWAN-1PK-НФ

FixtureDisplays® 50/50 Лемење 1 lb. Секој 03410-BLACKSWAN-1PK-НФ

DEN 326.40
Това е достапна

Износот

50% калај и 50% доведе легура.Точка на топење се движи во 361°F до 421°F. Користат за калај позлата, лим поправка и бакар DWV системи.Содржи олово.Не за употреба на вода за пиење линии.Fixture Displays 50/50 Лемење 1 lb.Секој 03410-BLACKSWAN-1 PK-НФ.

За стоката

Слична стока во категоријата