0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SRA Ниска Температура Доведе Слободни Лемење Паста T5-250 Грам Тегла

SRA Ниска Температура Доведе Слободни Лемење Паста T5-250 Грам Тегла

DEN 669.60
Това е достапна

Износот

Ова е ниска temp лемење паста со не чисти флукс.Заштита на Чувствителни Делови со оваа ниска топење Олово Слободни Лемење Sn42/Bi57/Ag1. Оваа легура има предност во однос на сличните производи на пазарот, бидејќи 1% Ag обезбедува поголема сила и е помалку кршливи од SN42/Bi58. Jar содржи 250 грама. 89% Метал.

За стоката

Слична стока во категоријата