0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лемење на Пелети со Флукс, Црна, PK25

Лемење на Пелети со Флукс, Црна, PK25

DEN 454.56
Това е достапна

Износот

Цена За : Секоја Топење Опсег (Сте.) : 361 Апликација : Die Екипа и Бакар Батеријата на Гкл Предмет : Лемење на Пелети со Флукс Мерач : 1/0 Типот : Црна Земја на Потекло (предмет на промена) : Тајван. 'Лемење на Пелети со Флукс, Црна, Умре Екипа и Бакар Батеријата на Гкл, Пакет Количество 25 '.

За стоката

Слична стока во категоријата