0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
IBUYKE 26 Цевка Лебди Полиците,2-Нивоа Индустриски Цевки Полиците, Селски Ѕид Публикации,Метал Заградата Складирање Ѕид Полица за Спалната соба, Кујна, Дневна Соба, Куп?

IBUYKE 26 Цевка Лебди Полиците,2-Нивоа Индустриски Цевки Полиците, Селски Ѕид Публикации,Метал Заградата Складирање

DEN 1511.76
Това е достапна

Износот

78-Инчи, Сенка дијаметар : 5. Полипропилен.Овие мини свет светилки функција керамички база и за појавување на ткаенина нијанси.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Оваа рустикални полица доаѓа со инструкции кои се лесно да се следат и ќе се бара минимални напори.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Крај : Антички Бронза.Една Светлина Табела Светилка од.ЕФИКАСНА ПРОСТОР SAVER : на Нашите селски ѕид полица нуди голем простор за складирање и може да се прикаже во вашата кујна, дневна соба, спална соба, бања, entryway и повеќе.Ние сме направени со големо внимание за да се обезбеди СЕКОЈ часовник е од највисок квалитет.00 инчи Висина : 27.Ние сме убедени дека ќе го сакам и безвременски стил, квалитет и вредност на оваа прекрасна часовници.39-инчен килим дебелина која може да се справи со зафатен домови со деца и домашни миленици.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Секој користи 1 x 40 W тип Б E12 Candelabra База сијалица (се Продава Одделно).ИЗДРЖЛИВИ и УДОБНО : Направена од високо-квалитет Полипропилен конструкција со пријатна 0.Користи ножици за да се отстранат сите лабава завршува.Објектот Димензии : Должина : 17.Преносливи со подароци.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Нашите производи се поддржани од страна на лојални гости услуга, нашите дизајни натпревар различни стилови и да ја направат големи подароци; совршен за свадба, куќа-затоплување, или било кој празник; ажурирање секоја соба во вашиот дом, ученичкиот дом или стан во еден момент.СМЕСТУВАЊЕ НА ВАШИТЕ ГРИЖИ : IBUYKE е одличен услугата на купувачи персонал е на чекање за да одговорите на вашите прашања и да се обезбеди висок квалитет по-продажбата на поддршка.СТАБИЛНОСТ ВО СВОИТЕ НАЈДОБРИ : око-фаќање на ѕид полица има силна метална рамка и здрав селски браун полица, кој го даде извонреден трајност и висока капацитет до 66 lb за инженерните дрво полица.

За стоката

Слична стока во категоријата