0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LUOKANG Камера Додатоци 72mm Леќа Хауба за Камери(Завртка Планината)(Црна)

LUOKANG Камера Додатоци 72mm Леќа Хауба за Камери(Завртка Планината)(Црна)

DEN 229.92
Това е достапна

Износот

Камерата Додатоци.Камерата Кеси, Случаи & Ремени.Камерата Микро Филм, Леќа & Додатоци.Камерата Нуркање Производ.Камерата Батерија Полнач. 1) SPseries е наменета за внатрешни фокусирајќи се (АКО се) оптички леќи на камерата 2)72mm petal во облик на хаубата. 3)предноста на petal дизајн е дека тоа не само што имаат ист блок разно светлина ефект со кружни или правоаголна дизајн, но исто така мали во големина и лесен во тежина. 4) Petalshape худ се протега на ефективни длабочината, така што тоа може да го зголеми сузбивање на ореол генерација. 5)Погоден за сите филм SLR фото апарати и дигитални SLR фото апарати. 6)Внатрешен дијаметар : 72mm.

За стоката

Слична стока во категоријата