0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LUOKANG Камера Додатоци HB-35 Леќа Худ Сенка за Nikon AF-S DX Nikkor 18-200mm f/3.5-5.6 G ЕД VR II, Nikon VR 18-200mm f/3.5-5.6 G АКО-ЕД Леќа

LUOKANG Камера Додатоци HB-35 Леќа Худ Сенка за Nikon AF-S DX Nikkor 18-200mm f/3.5-5.6 G ЕД VR II, Nikon VR 18-200mm

DEN 229.92
Това е достапна

Износот

Камерата Додатоци.Камерата Кеси, Случаи & Ремени.Камерата Микро Филм, Леќа & Додатоци.Камерата Нуркање Производ.Камерата Батерија Полнач. 1. Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, издржлив да ја користите. 2. Тоа нијанси на објективот од скитници светлина, подобрување на вашиот контраст и квалитет на сликата. 3. Тоа може да помогне во одржување на влага или правец на разнесени остатоци исклучување на леќите. 4. Го штити предниот барел од неизбежното влијание против ѕидови, вратата рамки, и други реални пречки. 5. Компатибилен со Nikon AF-S DX Nikkor 18-200mm f/3.5-5.6 G ЕД VR II, Nikon VR 18-200mm f/3.5-5.6 G АКО-ЕД Леќа.

За стоката

Слична стока во категоријата