0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HUANRUOBAIHUO Леќа Худ Sunshade Камера Анти-Отсјај Gimbal Guard Заштитник Покрие Капа за DJI Mavic Про Platinum Летало Додатоци за Резервни Делови (Боја : Жолта)

HUANRUOBAIHUO Леќа Худ Sunshade Камера Анти-Отсјај Gimbal Guard Заштитник Покрие Капа за DJI Mavic Про Platinum

DEN 1920.00
Това е достапна

Износот

1. Компатибилен За DJI Mavic Про. 2. Ја спречува сјајот и леќа flare,може да помогне да пука професионален квалитет на сликите и видео. 3. Користете го овој објектив сонцето хауба за да им помогне на камерата за да се подобри фото/видео квалитетот при летот. 4. Тежина : 50g. 5. Големина : 10*10*10см.

За стоката

Слична стока во категоријата