0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LUOKANG Камера Додатоци ЕТ-60II Леќа Худ Сенка за EF 55-250 е, EF 75-300III USM, EF 90-300ММ f/4-5.6 Леќа

LUOKANG Камера Додатоци ЕТ-60II Леќа Худ Сенка за EF 55-250 е, EF 75-300III USM, EF 90-300ММ f/4-5.6 Леќа

DEN 229.92
Това е достапна

Износот

Камерата Додатоци.Камерата Кеси, Случаи & Ремени.Камерата Микро Филм, Леќа & Додатоци.Камерата Нуркање Производ.Камерата Батерија Полнач. 1. Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, издржлив да ја користите. 2. Тоа нијанси на објективот од скитници светлина, подобрување на вашиот контраст и квалитет на сликата. 3. Тоа може да помогне во одржување на влага или правец на разнесени остатоци исклучување на леќите. 4. Го штити предниот барел од неизбежното влијание против ѕидови, вратата рамки, и други реални пречки. 5. Поддршка пресврт бајонет.6. Компатибилен со Леќа : - EF 55-250 Е - EF 75-300 III USM - EF 75-300ММ f/4-5.6 USM - EF 75-300ММ f/4-5.6 - EF 75-300ММ f/4-5.6 II USM - EF 75-300ММ f/4-5.6 II - EF 75-300ММ f/4-5.6 III??USM - EF 75-300ММ f/4-5.6 III - EF 90-300ММ f/4-5.6 USM - EF 90-300ММ f/4-5.6 - EF 55-250 MM.

За стоката

Слична стока во категоријата