0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Bruntmor Сет Од 4 Порцелански 7х5 тави Фурна Безбедно Печење Лазања Пан Мали Оброците Bakeware се Справи со Правоаголен Сад, 20 Мл. Бела

Bruntmor Сет Од 4 Порцелански 7х5 тави Фурна Безбедно Печење Лазања Пан Мали Оброците Bakeware се Справи со Правоаголен

DEN 885.12
Това е достапна

Износот

Елегантен дизајн многу пријатна боја на Bruntmor е поставена на 2 керамички рерна печење лазања тави со рачка bakeware кои нудат елеганција и топлината на презентирање на вашиот вкусни јадења.Високо-квалитетни керамички овие тави се направени од одличен квалитет керамички дека може да трае и повеќе години.Лесен за чистење и одржување на изгледот на тави е толку лесно, бидејќи тоа е докажано да биде машина за миење садови безбедно.Тоа исто така може да се користи во печење, бидејќи тоа е микробранова печка и фурна безбедно.Уникатен bakeware на Bruntmor е bakeware има уникатна оброците дизајн и светла боја за лесно секојдневна употреба.Овие функционални bakewares направи вашата храна вкус така вкусна.Подарок избор идеален подарок за храна и печење љубовник.Совршен подарок за секоја прилики.

За стоката

Слична стока во категоријата