0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Боја На Улица Простор Случај Лак Ленти

Боја На Улица Простор Случај Лак Ленти

DEN 382.80
Това е достапна

Износот

Секој сет содржи 16 двојно-заврши нокти ленти.Лесно кора и се применуваат без суво време.Само применуваат и да си одат!. 100% Реално лак Ленти направени во U. S. A. Пак глави со Простор Случај, метален галактички сина боја!Секој сет содржи 16 двојно-заврши нокти ленти со трепет заврши.Лесно кора и се применуваат без суво време.Само применуваат и да си одат! 100% Реално лак Ленти направени во U. S. A.

За стоката

Слична стока во категоријата