0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Biutee Боја се Менува Гел лак Set 6 Компјутери 3 Температура Расположение, Промени на Ноктите Гел Впие Исклучување Ув Led полски Гел за Полнење Колекција Стартер Нокти Под

Biutee Боја се Менува Гел лак Set 6 Компјутери 3 Температура Расположение, Промени на Ноктите Гел Впие Исклучување

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

❀❀3 СЕКЦИИ БОЈА се МЕНУВА ЕФЕКТ-Различни средини ,различни промени.Тие се различни бои околу 0 ℃, 20℃, и 40 ℃.од затворен да отворен простор,кога постои температурна разлика ќе бидат изненадени да се најде дека бојата е постојано се менува, кои ви даваат поставен ефекти. ❀❀ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ2021 Нова Промена на Бојата Гел лак Поставите доведе популарни и модерни бои .6 x 8ml Гел лак Поставете го Прави тоа боење Вашиот Живот.Исклучителна подароци кутија за пакување е одличен подарок за неа на Денот на Вљубените, Божиќ Ден, Денот на Мајката, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, роденден, годишнина. ❀❀ДОЛГОТРАЈНИ соодветна дебелина, го прави лесно да се примени и се меша бои или помине уметност.Со правилна примена, треба да се излечат, за 30-60-тите години под ноктите ламба, се користи со основата и врвот грб, ПОМИНЕ УМЕТНОСТ може да се одржи сјајна и интегритет за 21 ден+.Убава и сјај во секое време, многу погоден за почетници и салони. ❀❀ ЗДРАВА Изработени од не-токсични состојки, здрава и ниска мирис.Не постојат иритирачки состојки или лепила кои предизвикуваат нокти штета, која може безбедно да се заштити вашите нокти. ❀❀ Широко се Користи - Biutee промена на бојата гел погоден за на доградба на акрилни нокти лажни нокти,природни нокти, ноктот за полски, УВ гел ноктите, ноктите совети итн.Ако имате било какви прашања во врска со вашата цел и пакет,ве молиме слободно контактирајте со нас.

За стоката

Слична стока во категоријата