0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MAYAKOBA Wall-Mount лак Рек - 6 полици, Држи до 120 Шишиња - Јасно, Акрилик лак Организатор, лак Екранот Багажник, 27W x 24H

MAYAKOBA Wall-Mount лак Рек - 6 полици, Држи до 120 Шишиња - Јасно, Акрилик лак Организатор, лак Екранот Багажник,

DEN 839.76
Това е достапна

Износот

6 полици.Има вкупно до 120 шишиња на лак.Димензија= 1.75" x 24" x 27.5".Направена од Акрилик материјал, лесни и транспарентен.Совршен начин да се Прикаже и ги Организирате вашите лак колекција.Едно парче дизајн, многу лесен за монтирање на ѕид со 4 навртки.Пред ѕидовите дадени во секоја полица ќе се спречи вашиот шишиња од паѓање.Мулти-цел употреба.Тоа може да се користи за да се Прикаже, да се организираат и продавница лак, етерични масла, минијатурни бои, мастила, итн.Оваа MAYAKOBA на доградба на Акрилни Нокти полски Решетката е совршен начин да се прикаже и ги организирате вашите лак шишиња за вашите Нокти Салон.Направи атрактивна првиот впечаток на вашите клиенти со прикажување на вашите нокти боја бои колекција во ова акрилик, транспарентни и стилски ѕид монтирани лак управување со 6 полици.Тоа, исто така, направи седат многу лесно да управуваат и да организираат на лак шишиња додека работел на своите клиенти, како тоа може да се одржи вкупно 120 лак шишиња.Сега, ноктите боја шишиња нема да оди недостасува каде и кога ќе може совршено да ги организираат со оваа мала тежина, ѕид монтирани решетката.Едно парче дизајн и лесен за монтирање на ѕид со 4 навртки.Спецификација на производот : 6 полици, 3 mm Дебелина Димензии = 1.75" x 24" 27.5" Полица Width = 1.5" Должина помеѓу полиците = 3.75".

За стоката

Слична стока во категоријата