0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Skymore УВ Помине Лепак, 36 Бои Гел лак за Полнење, Полу-трајна Гел на Ноктите, УВ LED Впие Исклучување Гел лак Дополнителен Комплет за Помине Уметност Дизајн, Подарок за Н?

Skymore УВ Помине Лепак, 36 Бои Гел лак за Полнење, Полу-трајна Гел на Ноктите, УВ LED Впие Исклучување Гел лак

DEN 479.76
Това е достапна

Износот

★ 36 Бои Гел Ноктите Уметност Set - Гел лак поставите доаѓа во богата палета на нијанси гел лак кои се погодни за било кој празник & било сезони.како што роденден, празник, годишнина, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката подарок.Глам и сјај на ноктите дизајни може слободно да се заврши со овие живописни бои гел. ★ Не го Оштети Вашиот Ноктите - Традиционална акрилик емајли имаат непријатна миризба, но УВ гел лак е безбедно и ниска мирис.Можете да го направите вашите нокти DIY на својата волја без никаква штета на ноктите. ★ Кафе надвор УВ Гел лак - Овој гел лак треба да се излечи под УВ ламба или LED светилка.Се применуваат основата и врвот грб да ги заштити вашите нокти и да се направи вашите нокти долги-трајни.Просек за LED 60-120 секунди.Покрај тоа, транспарентност и светлината на ноктите за фототерапија се подобра од претходната. ★ Лесна Апликација & Endurable Носат - Skymore гел лак поставите обезбедува сјајна, мазна изглед и беспрекорна покриеност.Висок квалитет и добра адхезија, долготрајни за најмалку 2-3 недели, со правилно користење.Вграден-во четка одговара на секој ноктите големина за апликација. ★ Известување Доколку имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го решите вашиот проблем. 8 ML / Шише, но тоа не е целосна шише од безбедносни причини.Тоа ќе се прошири кога е жешко, па ние се остави простор.Фототерапија производи страв светлина, кога не се користи, место нив во сивата место.ОНА што СЕ : 36 *Мини Гел лак Бои + 1*Помине четка.Гел лак Поставите 36 бои убави нијанси на популарни и трендовски бои погодни за пролет и лето сезони и дневна рутина во животот!.

За стоката

Слична стока во категоријата