0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Orly Гел FX Ноктите Боја, Дуо Хром Розова Сина Хром, 0.3 Унца

Orly Гел FX Ноктите Боја, Дуо Хром Розова Сина Хром, 0.3 Унца

DEN 308.40
Това е достапна

Износот

Професионален квалитет.Направен во САД.Анти-чип.Овој долготраен, сигурен и стилски гел лак од Orly не е обичен гел за нокти систем.Антиоксидантни витамини а и Е помогне да се промовира здрава ноктите додека про-витамин Б5 ја штити структурата на природни нокти.Тоа е една од еден вид формула, одликувајќи се со нови LED светло лекување технологија, суши во половина од времето и обезбедува неверојатно издржлива, чип-слободен маникир за 2 недели, со супериорен сјај и лесно отстранување.

За стоката

Слична стока во категоријата