0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лаванда Violets Гел за Нокти Маникир Пакет Сет на 21PCS Гел лак за Собирање и 8 Бои Сите-во-Едно Поли Помине Гел за Полнење со База и Сјајни & Мат Палто Врвот

Лаванда Violets Гел за Нокти Маникир Пакет Сет на 21PCS Гел лак за Собирање и 8 Бои Сите-во-Едно Поли Помине Гел

DEN 1103.76
Това е достапна

Износот

/секое шише)1 X Мат Горниот Слој ( 8ml.Основата и врвот грб ќе се зголеми на лепливоста, кое може да трае помине многу подолго.Со чип-бесплатно, продолжува-се носат и сјајна боја, Лаванда Violets Впие-оф Гелови продолжува како полски, носи како гел, и може да биде нежно отстранети во минути.Одличен подарок идеален за сите видови на женски возраст.)1 X Нокти Датотека 1 X Dual-заврши Нокти Четка и Шпатула 1 X 100pcs Помине Двојна Форми (10 големини).Оваа full-боја гел пакет поставување содржат секоја едноставно бои што ви е потребно за совршен дома нокти или професионална салон за нокти DIY.Ноктите форми доаѓа во 10 различни големини и во секоја мрежа (100 PECS форми во вкупно), тоа е погодно да се избере соодветен совет големина која одговара на вашите секој прст.И шишиња на гел лак ќе ви даде најмногу точни поглед кога го прави гел за нокти.*Уживајте во вашиот гел за нокти со овој пакет сет!Сите од нашите бои се намерно избран, кое ќе ви овозможи секогаш да биде модерен.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ПАКЕТ СЕТ : Овој пакет собата е погоден за секого од почетници да се искусни професионалци.Покрај тоа, на база на грбот може да се користи како се лизга решение за формирање модел и лесно да ги оттурнат.) + 1 за Нокти Датотека + 1 на Dual-заврши Нокти Четка и Шпатула + 1 на Двојна Форми (100 компјутери во 10 големини)./секое шише) + 8 на Поли Продолжување Гел(15ml.Совршен подарок идеја за роденден, денот на Вљубените, Galentine е ден за мајка, сопруга, пријателка и ноктите љубители на уметноста./секое шише) + 2 да Не Избрише Горниот Слој ( 8ml./секое шише) + 2 на База на Грбот (8ml. *За Лаванда Violets Founded во 2015 година, Лаванда Violets е компанија која е посветена да им помогне на жените да заштедите време и пари со добивање на салон за убавина-квалитетни нокти.ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ АЛАТКИ : На рамен-нерѓосувачки берач на парче форма алатка е да ги собереш УВ гел и приказлив во облик на гел четка е да се вклопуваат гел за обликување на ноктите совети.

За стоката

Слична стока во категоријата