0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DND DC 258 Гел & Појавување на полски Set - DND DC Гел & Лак

DND DC 258 Гел & Појавување на полски Set - DND DC Гел & Лак

DEN 286.80
Това е достапна

Износот

DND DC Дуо 100% Чист Гел Пакет : 1 Гел Лак .5 оз + 1 Лак .5oz Појавување на Боја ДОВЕДЕ и УВ излечи.Произведено во САД.Заборавајте база палта, бонд-сида, и primers.DND Впие Исклучување Гел лак, светлечки ноктите боја која се однесува побрзо, се чувствува потенки, и трае подолго со брзо две-чекор професионален систем.DND Гел лак е поврзана со суштинските витамини што го прави ноктите посилен, поздрав, како и одлична за неколку недели!.

За стоката

Слична стока во категоријата