0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Tolaccea Ракав Ice Pack & Рака Ice Pack Ракавици

Tolaccea Ракав Ice Pack & Рака Ice Pack Ракавици

DEN 383.76
Това е достапна

Износот

【Топла Одржува флексибилност кога се топли или ладни. 【Флексибилни и Обновливи Ладно Пакет】 : Ова ice pack заврши е направен од врвни материјали и стручно-одделение гел со лизга-за дизајн, удобно и разноврсна за повреди обновување. 【360° Покриеност Ладна Терапија】 : Tolaccea ладна терапија компресија ракав согласува да вашето тело совршено и обезбедува 360 степени на компресија терапија и 100% покриеност на третман област. 【Погоден за носене Ладно Пакет】 : Tolaccea ice pack ракав ефикасно ги поддржува и ги стабилизира повреди со вкупно мобилност кога го користите без лепенка или ремени. 【Уверение Безбеден и Целосно Гарантирана】Користење на топла или ладна облога е природен и ефективен начин за борба против воспаление и го промовира побрзо закрепнување.Згора на тоа, Tolaccea поддршка на корисниците тим дава по-продажбата на поддршка и услуги на клиентите низ целиот свет.Пораки со нас за ништо ќе се одговори навремено со задоволителни решенија.Tolaccea е посветена на производство на напредни топла и ладна терапија производи за да ви помогне да се ублажи болката, воспалението и замор во главата и екстремитетите на природен начин.Сите наши упорност е само да ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.

За стоката

Слична стока во категоријата