0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
labtechsales Био-Хемија 100T3-S70 Zymark 44227 Електромагнетниот Управувана Изолација Вентил / 3-Начин 12VDC

labtechsales Био-Хемија 100T3-S70 Zymark 44227 Електромагнетниот Управувана Изолација Вентил / 3-Начин 12VDC

DEN 679.20
Това е достапна

Износот

Бренд : Био-Хемија Вентил Inc.Mpn : 100 T3-S70. Оваа Био-Хемија Вентил 100 T3-S70 Zymark 44227 Електромагнетниот Управувана Изолација Вентил е во неискористени состојба и е загарантирана да биде целосно функционална.Овие вентили дојде од локалната лабораторија кои имале вишок на нови стари акции инвентар.Ние поттикнуваме клиенти за да ги видите сите фотографии како тие покажуваат севкупната состојба, вклучени додатоци, и корисни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања.Песна страници With Auctiva е БЕСПЛАТНО Counter Exported Од Export Your Store.

За стоката

Слична стока во категоријата