0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мерсер Кулинарски M20608 Битие 8-Инчен Готвач е Нож

Мерсер Кулинарски M20608 Битие 8-Инчен Готвач е Нож

DEN 534.24
Това е достапна

Износот

Santoprene рачка за удобност и безбедно зафат, NSF уверение.Висок јаглерод кован челик од Soligen, Германија.Дамка-отпорни x50 Cr Mo V15 отпорен на ' рѓа, корозија, и промена на бојата.Целосна танг кои се извршува по целата должина на рачка за супериорен баланс.Коси-земјата на работ овозможува за дополнителна стабилност, лесна усовршувајќи, долготрајни острина, и зголемување на ефикасноста при сечење и сечкање.Рака мие ножеви за работ на ножот и површинска заштита.Големина : 8-Инчен Готвач е Нож | Боја : Готвач е Нож.

За стоката

Слична стока во категоријата