0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Adamant Обичај 64-Core Течноста за Ладење работна Станица Компјутер AMD Threadripper 3990X 2.9 GHz TRX40 Зенит 2 Серија 256Gb DDR4 10TB HDD 2TB NVMe SSD 1200W ПСУ Geforce RTX 3090 24Gb

Adamant Обичај 64-Core Течноста за Ладење работна Станица Компјутер AMD Threadripper 3990X 2.9 GHz TRX40 Зенит

DEN 2158.80
Това е достапна

Износот

ПРОЦЕСОРОТ 64-Core AMD Threadripper 3990 X 2.9 GHz | 240mm Течни CPU Ладилник | MB A S U S РОГ Зенит II Екстремни.RAM меморија 256 GB DDR4 Високи Перформанси Меморија | HDD 10 TB Складирање Диск | Intel М. 2 2 TB NVMe PCI-Експрес SSD.Ge Force GPU RTX 3090 24 Gb | ПСУ Thermaltake Toughpower 1200 W 80 ПЛУС Злато.Оперативен СИСТЕМ Windows 10 Про 64-bit | Wi-Fi Intel 6 AX200, Wi-Fi 802.11 секира, Bluetooth 5.0. Се собраа и Тестирани, 3 Години Делови / Работна Гаранција | Слободен Живот Техничка Поддршка | 1-2 работен Ден Превозот.СЛУЧАЈ C orsair 5000 D Калено Стакло Black Front 1 x 120mm фан , Заден 1 x 120mm fan2 x USB 3.0 / 1 x USB 3.1 Тип-C / Аудио Во&Out Bays : Внатрешни 2 x 3.5", 4 x 2.5" Димензии (Dx Wx H) : 520 x 245 x 520 mm PSU Thermaltake Toughpower 1200 W 80 ПЛУС Gold High квалитет Јапонски главниот capacitor Ултра-тивка 135mm ладење вентилатор со ниско ниво на бучава.Заштита : во Текот на Струја, во Текот на Напон, и Кратки-Коло НА S U S РОГ Зенит II Екстремни Плоча Задните : 2 x USB Тип-C, 7 x USB 3.2 Генералот 2 Средината одбор : 2 x USB 3.2 Генералот 2, 3 x USB 2.0 8x SATA 6 Gb/s, 3x М. 2 Конектор Приклучок за 3, 1x Оптички S/PDIF од RAM меморија 256 GB DDR4 Високи Перформанси Меморија ПРОЦЕСОР AMD Threadripper 3990 X 2.9 GHz Процесор до 4.30 GHz / 256 MB Кеш 64 Јадра / 128 Теми 240mm Тивка Издание Вода / Течни CPU Ладилник Intel М. 2 2 TB NVMe PCI-Експрес SSD Гласи : До 1800 MB/s Пишува : До 1800 MB/s HDD 10 TB Складирање Диск Кеш : 256 MB Интерфејс : SATA 6 Gb/s Ge Force GPU RTX 3090 24 Gb РОГ Supreme FX 8-Channel HD Аудио S1220 High квалитет 120 d B SNR излез 108 d B SNR текст Поддржува до 32-Bit/192k Hz репродукција Intel I211-ВО, 1 x Gigabit LAN Контролер Wi-Fi Intel 6 AX200, Wi-Fi 802.11 секира, Bluetooth 5.0 MS Windows 10 Про 64-битна Висок Квалитет Бренд Име Components1-2 работен Ден Превозот Живот Техничка Поддршка Не Bloatware Assembled и Тестирани, 3 Години Делови / Работна Гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата