0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Француски Connection Теди Faux Shearling Палто за Жени-го Отвори Пред Lapel Midi Грб

Француски Connection Теди Faux Shearling Палто за Жени-го Отвори Пред Lapel Midi Грб

DEN 1966.32
Това е достапна

Износот

100% Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.СТИЛ : Кочење вашиот ладното време стил удобно во оваа атмосфера faux shearling midi грб од страна на француски Connection; Разноврсна сепак едноставен, овој грб е шик доволно за да се носат за секоја прилика, и лесно да се спарите со сите вашите омилени зимски изглед.МАТЕРИЈАЛ : Faux Shearling/100% Полиестер Платно Обвивка; Машина за Миење.ДИЗАЈН : Овој отворен пред грб беше дизајниран со намера да биде неверојатно мека и лесна; Тоа е faux shearling изградба и рецка lapel зрачат стил, додека одржување на вас toasty топло.КАРАКТЕРИСТИКИ : Пред snap копче затворање и два странични џебови.Француската Врска outerwear колекција испорачува висок квалитет безвременски стил на секојдневниот жена.

За стоката

Слична стока во категоријата