0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XLOO Лаптоп Кревет Фах Маса,Количка за Лаптоп Маса,Етапни Маса,Кревет Послужавник,70×48 x 35CM

XLOO Лаптоп Кревет Фах Маса,Количка за Лаптоп Маса,Етапни Маса,Кревет Послужавник,70×48 x 35CM

DEN 448.80
Това е достапна

Износот

✈Користите како лаптоп работна станица, кревет лаптоп маса, детски кревет, маса, мини биро, лаптоп софа, маса, канцеларија стои на маса, станува најдобар баланс помеѓу одмор и работа. ✈Лаптоп биро или пишување на работна станица може да се постави било каде во домот или канцеларијата. ✈Храбар и дебели плоштадот нозе, добра стабилност, трајни, силна носивоста. ✈Не се лизга на дното дизајн гарантира дека вашата маса е стабилна, и растојанието помеѓу табела нозе обезбедува доволно простор за нозете да се водат под маса.Згора на тоа, тоа е многу лесен и количка, што значи речиси може да се земе со вас!. ✈За било какви прашања за лаптоп биро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail што е можно поскоро.Ние ќе ви овозможат совршено решение.Име на производ : Мултифункционален Виткање Маса на Производ материјал : еколошки одбор + тешко пластични Производ во боја : црна, бела Производ висина : 29 CM Десктоп дебелина : 1.2 СМ Десктоп големина : 60 X40 CM/70 ×40 CM Стил : едноставен и модерен.

За стоката

Слична стока во категоријата