0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
QXFBGZ Мултифункционален Круг Биро Бамбус Лаптоп Биро Прилагодливи Круг Фах Кревет Служат Фах Појадок Табела со Поместување на Врвот Фиока за Складирање (Големина : XL

QXFBGZ Мултифункционален Круг Биро Бамбус Лаптоп Биро Прилагодливи Круг Фах Кревет Служат Фах Појадок Табела со

DEN 830.16
Това е достапна

Износот

▶[Мултифункционален] : Свитлива, лесен за носење, и свитлива табела нозе се лесни за чување.Тоа може да биде компјутер, биро/трпезариска маса/чај маса/биро; да има доволно простор за да можете да направите многу работи, можете да ги користите веднаш без собрание!Со мали фиока, лесно за чување на мали објекти. ▶[Прилагодливи] : Во табелата е ергономски дизајнирани и има повеќе навалите агол позиции за да се задржи вашите книги или лаптоп во најдобар агол за да се спречи грлото на замор. ▶[Цврсти и издржливи] : 100% природни бамбус, не само еколошки, но, исто така, издржливи како цврсто дрво, може да сноси 100kg; посебни десктоп може да носи тежок товар, нема да носат или да се деформира, после полирање, тоа е многу мазна и има добра текстура. ▶[Делокруг на примена] : Погоден за домашна канцеларија, отворено пикник маси, патување загради, цртање одбори, итн., носи многу погодности на вашиот живот. ▶[Перформанси] : Ова е повеќе практична канцелариски мебел, лесно да се носат, без разлика дали е возрасен или дете може да се користат, и тоа е прифатлива, тоа е од суштинско значење.

За стоката

Слична стока во категоријата