0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лаптоп Биро, АБС Материјал Каучот Табела Круг Стои Биро за Кревет и Софа Појадок во Кревет Фах Лаптоп Круг Биро Виткање Лаптоп Стојат Читање Носителот на Каучот Кат

Лаптоп Биро, АБС Материјал Каучот Табела Круг Стои Биро за Кревет и Софа Појадок во Кревет Фах Лаптоп Круг Биро

DEN 393.60
Това е достапна

Износот

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - Овој компјутер виткање компјутер биро е изработен од ABS материјал.Тоа може да се користи додека се лежи на вашиот кревет или троседот или додека патуваат.Ладење на Лаптопот Биро : 50 PRM/мин USB вентилатор Под со продолжување на кабелот.Нагоре правец на кул вашиот лаптоп.шупливи надвор намали и USB вентилатор, тројно топлина-дисипација способност.ДЕСКТОП ПРИЛАГОДЛИВИ : Биро висина опсег од 8 4/5" 12 4/5" и десктоп може да се навалена на 5 агли.Тие ќе ви помогнат помалку замор на очите, вратот и грбот.Поле НА ПРИМЕНА : дневна соба, спална соба, studynot работи само како лаптоп биро, но исто така и како ТВ Вечера Фах, Служат биро за пациентите/деца, Стои Биро за канцеларијата на работниците, Книга Лента на читателите, Пишување Биро за деца, Таблет Држачот.Добра УСЛУГА : Нашиот бизнис придава големо значење на клиентите искуство, ако имате било какви прашања ве молиме пишете ни и ние ќе ви ги реши за што побрзо. 1. На избраните материјали се добри, еколошки, здрава и безбедна.2. Свитлива, мазна површина.3. Може да се користи како трпезариска маса, маса, кујна или било место каде дополнителна работа простор е потребен.Име На Производ : Мултифункционален Компјутер Биро.

За стоката

33.7 * 61.7 * 4.5cm :
Weight:
2kg
Material:
ABS material
Matters needing attention :
If there is any question about the product, please leave a message for me. I'll give you a reply within 24 hours. :
This product is photographed in kind, but because of lighting, you can not avoid showing the color of the computer. :
Please understand. :
The size of manual measurement may be 1~2 cm error. :
This object does not include the decoration of other images. :

Слична стока во категоријата