0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YADSHENG Круг Биро Лаптоп Биро за Кревет Дома Канцеларија Круг Биро Служат на Кревет Фах Појадок Табела Кревет Фах Табела (Боја : Розова боја, Големина : 60x27x40cm)

YADSHENG Круг Биро Лаптоп Биро за Кревет Дома Канцеларија Круг Биро Служат на Кревет Фах Појадок Табела Кревет

DEN 2968.56
Това е достапна

Износот

Можете исто така да се стави бирото за развој на образованието биро за нормален биро како лаптоп застане.Ве молиме прочитајте мерки внимателно,ве молиме слободно да се јавите или да ни e-mail за да бидете сигурни дека тие ќе се вклопат.Материјали : МДФ,Челична рамка.Димензии : 60x27x40cm,совршен круг фах така можете да добиете работа од удобноста на вашиот кревет.Креветот фах секогаш многу простор за да можете да сурфате на интернет, да се прочита или не уметности и занаети, додека седи на троседот или имаат појадок во кревет.Нашиот кревет биро за лаптоп погоден за не само што може да се користи како кревет лаптоп биро, но исто така и како лаптоп софа, маса, трпезариска маса, на подот, кампување маса, итн.Материјали : МДФ,Челична рамка.Големина : 60x27x40cm The Мулти-Барањата Лаптоп Кревет Лента е совршен круг биро за работа, игри, читање, јадење и училиште, сите од удобноста на вашиот кревет, троседот или каучот.Ве молиме имајте во предвид : 1-3cm грешка е нормална последица на различни мерни методи и поради различни агли на снимање и светлосни ефекти,вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата,што е нормално,ви благодариме за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!Пакет листата : Круг Маса * 1.

За стоката

Слична стока во категоријата